سوالات متداول مشتریان ما

هزینه طراحی سایت چقدر است؟!

قیمت طراحی سایت با توجه به امکانات تعداد صفحات ، کدنویسی یا قالب آماده بودن آن ، هاست و دامنه و خیلی از عوامل دیگر بستگی دارد. بنابراین بر اساس سایت درخواستی شما تعرفه و هزینه طراحی سایت متفاوت است، برای مثال سایت فروشگاهی از سایت شرکتی هزینه بیشتری دارد. برای ‌‌اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله قیمت طراحی و ساخت سایت را مطالعه کنید

آیا هزینه طراحی سایت باید بعد از قرارداد به طور کامل پرداخت شود؟!

خیر، شرکت ویرامند این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که نصف مبلغ کل را هنگام قرارداد و مابقی را هنگام تحویل پروژه پرداخت کنند این کار سبب اعتماد و اطمینان خاطر دو طرف قرارداد می شود.

هاست خارج از کشور بهتر است یا داخل کشور؟!

اگر کسب و کار شما بین المللی است برای دسترسی راحت کاربران باید از هاست خارج از کشور استفاده کنید. ولی اگر کسب و کارتان فقط در ایران است از هاست داخلی استفاده کنید چرا که در سرعت بارگذاری سایت تاثیر زیادی دارد. اگر سرعت بارگذاری سایت شما کم باشد بعد از چند ثانیه کاربر از سایت شما خارج میشود و احتمال اینکه دوباره به سایت شما باز گردد خیلی کم است. همین امر روی سئو سایت شما تاثیر زیادی دارد.

زمان لازم برای طراحی سایت در شرکت ویرامند چقدر است؟!

اگر سایت با قالب آماده طراحی شود زمان کمتری نسبت به طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی دارد. اگر مشتری درخواست خرید سایت با کدنویسی داشته باشد با توجه به زمان صرف شده برای امکانات مورد نظر مشتری همچنین تعداد پروژه های در دست اجرا زمان بیشتری برای تحویل پروژه نیاز است. این زمان از ۱۵ روز تا ۳ ماه متغیر است که در زمان ثبت قرار داد طراحی سایت با مشتری هماهنگ می شود.

آیا بعد از تحویل پروژه کار کردن با سایت را به مشتری آموزشی می دهید؟!

بله، ویرامند این اطمینان را به شما می‌دهدکه بعد از پایان طراحی سایت برای شما یا کارمندانتان جلسات آموزشی برگزار کند تا شما عزیزان بتوانید به درست ترین شکل ممکن از وبسایتتان بهره مند شوید.

آیا نشان اعتماد الکترونیک برای سایت اجباریست؟!

در صورتی که شما سایت فروشگاهی دارید یا خدماتی را ارائه می دهید که نیاز به پرداخت آنلاین هست و از درگاه پرداخت استفاده می‌کنید لازم و ضروری است که از طریق این آدرس نماد اعتماد الکترونیک یا اینماد را برای اعتماد کاربران سایتتان دریافت کنید.

چه کسی برای سایت اینماد میگیرد؟

نماد اعتماد الکترونیک فقط از طریق صاحبان کسب و کار فعال می‌شود.

ویرامند چه مدت از سایت پشتیبانی میکند؟

ویرامند برای مشتریان خود بسته به نوع سایت از ۲ تا ۶ ماه پشتیبانی رایگان انجام می دهد. بعد از این مدت در صورت نیاز به پشتیبانی و درخواست مشتری طبق تعرفه های به روز هزینه پشتیبانی دریافت می شود.

آیا امکان توسعه وب سایت وجود دارد ؟! هزینه آن چقدر است؟!

بله، در هر زمان که شما احساس نیاز به امکانات جدید برای توسعه وب سایتتان داشته باشید، ویرامند با توجه به نیاز شما این کار را انجام می‌دهد. هزینه توسعه ی سایت بستگی به تعداد امکانات و صفحات مورد نیاز برای طراحی و زمان لازم برای کدنویسی کردن آنها دارد.

هزینه طراحی اپلیکیشن برای موبایل چقدر است؟!

طراحی اپ موبایل با توجه به امکاناتی که مورد نظر مشتری ست متفاوت است. قیمت مشخصی نمیتوان برای آن در نظر گرفت زیرا امکانات متفاوتی را برای اپلیکیشن های مختلف میتوان پیاده سازی کرد. پکیج های طراحی اپلیکیشن

آیا شما پروژه تولید محتوا و سئو نیز انجام می دهید؟!

بله ویرامند با تکیه بر تیم تولید محتوا و سئوکاران حرفه ای برای مشتریان خود در صورت نیاز و درخواستشان تولید محتوا و سئو انجام می دهد.

آیا در طراحی اپلیکیشن موبایل از هوش مصنوعی استفاده می‌کنید ؟!

بله، با توجه به نیاز مشتری و نوع اپلیکیشن موبایل از هوش مصنوعی متناسب با آن استفاده می‌کنیم.

تلفن ما

06642626133

ایمیل ما

info@viramand.com

پشتیبانی فنی

09391070575

آدرس ما

خیابان حافظ جنوبی مجتمع حافظ طبقه 3 واحد 10