بنر و عکس ویرامند که یک شرکت بروجرد است

درباره ویرامند بیشتر بدانید

معرفی ویرامند

شرکت رهپویان ویرا داده پرداز سهامی خاص ( ویرامند ) از سال 1397 در حوزه طراحی سایت اختصاصی، طراحی اپلیکیشن موبایل و خدمات دیجیتال مارکتینگ در شهر بروجرد استان لرستان کار خود را آغاز کرد. ویرامند با بکارگیری نیروهای جوان و همچنین استفاده از تکنولوژی روز دنیا در زمینه برنامه نویسی، پروژه های متعدد دولتی و خصوصی فراوانی را در سراسر کشور با موفقیت به انجام رسانده است. همچنین ویرامند در استان لرستان در زمینه حمایت از استارت آپ های نوپا و کارآفرینی، به آموزش و مشاوره بسیاری از جوانان مستعد لرستان پرداخته است.

تیم حرفه ای ویرامند با کار تیمی در حوزه های مختلف برنامه نویسی و فناوری های روز دنیا سعی دارد بالاترین کیفیت را در این حوزه در اختیار مشتریان قرار دهد. افراد مجرب، متخصص، هدفمند و سرشار از انگیزه در این شرکت گرد هم آمده اند تا علاوه بر طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل، از هوش مصنوعی بنا به درخواست مشتری ها در پروژه های خود استفاده کنند تا گامی هرچند کوچک ولی مثبت در جهت رشد و ارزش آفرینی به کسب و کار مشتریان بردارند.

چشم انداز ویرامند

شرکت رهپویان ویرا داده پرداز سهامی خاص ( ویرامند ) چشم انداز ویژه ای را برای جهت دهی به مسیر حرکت تیم خود در نظر گرفته است. اهمیت تعریف یک چشم انداز شفاف در موفقیت یک مجموعه، انکار ناپذیر است. چشم انداز تیم ویرامند به صورت دقیق، جامع و آینده نگر برای مسیر حرکت تیم خود رو به جلو و بر پایه مشتری مداری در نظر گرفته شده است.

آگاهی کامل مدیران شرکت بروجرد به چشم انداز سازمانی، تاکنون باعث شده تا در تصمیمات کلیدی به طور هدفمند عمل کنند. شرکت بروجرد ویرامند به صورت گسترده و جدی در حال فعالیت و تحقیق در حوزه ماشین لرنینگ و هوش مصنوعی می باشد که بدون تردید آینده متعلق به هوش مصنوعی خواهد بود

برخی از موارد سند چشم انداز ویرامند :
 • بکارگیری جدیدترین و بهترین تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا در حوزه برنامه نویسی و هوش مصنوعی
 • بکارگیری بسترهای ارتباطی مختلف برای ارتباط آسان تر مشتریان
 • ارائه سرویس های باکیفیت و ایجاد تعامل موثر بر اساس مشتری مداری
 • ارائه سرویس های امن برای حفظ حریم خصوصی و اطلاعات مشتریان
 • ما اینجا هستیم تا به مشتریان مان به بهترین شکل ممکن کمک کنیم
  ایمیل : info@viramand.com

  آدرس ما : خیابان حافظ جنوبی مجتمع حافظ طبقه 3 واحد 10

  شماره تماس : 09391070575 ---- 06642626133

  از همه توانت برای بهتر شدن ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻦ؛ ﺣﯿﻒ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻫﻢ، ﻫﻤﺎﻥ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﺷﯽ ﮐﻪ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺑﻮﺩﯼ!