مقالات ویرامند که یک شرکت بروجرد است
وبلاگ

مقالات ویرامند

نحوه نوشتن قرارداد هوشمند و اهمیت قرارداد هوشمند و کاربرد آن
1403-04-07
کاربردهای غیرمالی بلاکچین مانند قراردادهای هوشمند و زنجیره تأمین

تمامی تراکنش‌ها و تغییرات در قرارداد هوشمند به‌صورت دائمی و غیرقابل تغییر در بلاکچین ثبت می‌شوند. این ویژگی امکان پیگیری و نظارت دقیق بر اجرای قرارداد را فراهم می‌کند.

مشاهده مقاله
nft چیست؟ همه چیز در مورد nft ها و کاربردهای آنها
1402-04-30
nft چیست؟ و چگونه کار میکند؟

NFT ها مالکیت دیجیتال را آغاز کرده اند و راهی به فرد برای خرید، فروش و تجارت دارایی های دیجیتال ارائه می دهند. از هنر و بازی تا موسیقی و املاک و مستغلات، NFT ها نشان خود را در صنایع مختلف گذاشته اند.

مشاهده مقاله
معرفی کامل قرارداد هوشمند و همچنین مزایا و معایب قرارداد هوشمند
1402-04-23
قرارداد هوشمند چیست و چه فرقی با قراداد معمولی دارد؟

با استفاده از قراردادهای هوشمند، می‌توان تراکنش‌های قابل اعتماد، امن و شفافیت بالا را بدون نیاز به واسطه‌گری وجودی انجام داد و برنامه‌های کاربردی پیشرفته را پیاده‌سازی کرد.

مشاهده مقاله
بلاک چین و کاربردهای بلاک چین در صنعت بیمه و چالش های پیش روی آن
1402-03-19
کاربرد بلاک چین در صنعت بیمه

بلاک چین با استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری قوی و ذخیره اطلاعات در قالب بلاک‌هایی که به یکدیگر متصل می‌شوند، به شرکت‌های بیمه این امکان را می‌دهد تا تمامی تراکنش‌ها و معاملات را به‌صورت شفاف و قابل بررسی ثبت کنند.

مشاهده مقاله
ساخت ارز دیجیتال و چگونه ارز دیجیتال بسازیم در بلاک چین
1402-03-11
ساخت ارز دیجیتال

ارز دیجیتال یک نوع ارز الکترونیکی است که بر پایه رمزنگاری ایجاد شده و بر روی یک زیرساخت توزیع شده به نام بلاکچین کار می‌کند. بلاکچین یک سیستم توزیع شده است که توسط شبکه‌ای از کامپیوترها به اجرا در می‌آید.

مشاهده مقاله
بلاک‌چین در صنعت بانکداری، ویرامند پیشرو در صنعت بلاک چین
1402-03-07
استفاده از بلاک‌چین در صنعت بانکداری

بلاک چین می‌تواند بهبود قابل توجهی در عملکرد و کارایی بانک‌ها ایجاد کند. با استفاده از بلاک چین، بانک‌ها می‌توانند فرآیندهای مختلفی مانند تسویه حساب‌ها، انتقال وجه، تأیید هویت و سایر عملیات را به صورت سریع‌تر، ایمن‌تر و بدون واسطه انجام دهند.

مشاهده مقاله
بلاک چین یک فناوری نوین است که در دنیای امروز به شدت مورد توجه قرار گرفته است.
1402-03-02
بلاک چین چیست؟ اهمیت و کاربرد آن

بلاک چین یک فناوری است که به صورت یک سیستم توزیع شده عمل می‌کند و ثبت و ردیابی تراکنش‌ها را به صورت عمومی و بدون نیاز به واسطه‌گر ممکن می‌سازد.بلاک چین یک فناوری نوین است که در دنیای امروز به شدت مورد توجه قرار گرفته است. .

مشاهده مقاله
1